Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowskiego, Krupski Młyn, śląskie

  • 159 000 zł
  • 29,87 m²
  • 5 323,07 zł/m²

Zdjęcie

Szymon Zdziebłow...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowskiego, Krupski Młyn, śląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

159 000 zł

29,87 m²

5 323,07 zł/m²

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Zaktualizowane: 11 maja 2026

159 000 zł 29,87 m² 5 323,07 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

-

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 29,87 m², 1 pokój; stan: dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 513 zł
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Polecamy Państwu do zakupu przytulne mieszkanie w cichej, spokojnej i zielonej lokalizacji.

Krupski Młyn - blisko Tarnowskich Gór, Lublińca i gminy Tworóg.

Blisko lasy, łąki , rzeki - super lokalizacja.

Idealne miejsce dla osób chcących mieszkać z dala od zgiełku dużych miast a jednocześnie z dobrym , dogodnym dojazdem do większych aglomeracji.

Mieszkanie posiada niespełna 30m2 + duża piwnicę. (...)

Agent

Szymon Zdziebłowski

888 136...

888 136 300

32 278 61 37

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Szymon Zdziebłowski

888 136...

888 136 300

32 278 61 37

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.